Svatý Valentýn

Svátek zamilovaných se blíží a my bychom Vám ho rádi zpříjemnili drobnou radou, abyste si tento den užili podle svých představ.

Ať už svátek svatého Valentýna slavíte či nikoli. Vězte, že není jen výmyslem obchodníků ke zvýšení prodeje, ale má velice dlouhou tradici. V dobách antického Říma, za vlády Claudia II., který zakázal sňatky podle křesťanského rituálu, žil v Římě katolický kněz Valentýn. Tento muž byl znám svými léčitelskými schopnostmi a tajně oddával snoubence. Jednoho dne se bohužel na jeho hrdinské činy přišlo a statečný kněz byl uvězněn do žaláře a 14. 2. 269 n.l. popraven.

Svou milovanou nebo milovaného můžete samozřejmě obdarovat jakýkoliv jiný den a nečekat až na únor.

Žádnou ženu ani dívku určitě neurazí krásný šperk, a nemusí jít nutně o luxusní diamantový.

V naší nabídce naleznete velký výběr přívěsků v bílém i žlutém zlatě za velice příznivé ceny, a nemusíte vybírat jen srdíčka, stačí si vzpomenout, jaký symbol by Vaši drahou polovičku potěšil. Velkým hitem jsou momentálně stromy života nebo náhrdelníky tzv. „celebritky“, jsou na jemném řetízku a získáte tím vlastně dva v jednom, náhrdelník je opatřen řetízkem, který můžete zapnout na dvě velikosti, partnerka si tak může zvolit delší nebo kratší verzi. Krásným dárečkem jsou také stále velice moderní šňůrkové náramky se zlatým srdíčkem nebo čtyřlístkem.Výborným dárkem jsou jistě také náušnice, jen si všimněte jakou velikost partnerka nosí, zda visací, klasické na patent nebo jen drobné pecičky na balonek či puzetku.

V tento den můžete samozřejmě i svou partnerku překvapit zásnubním prstenem, které u nás najdete ve všech tvarech, vzorech a velikostech. Záleží jen na Vás, zda bude s briliantem, se zirkonem nebo v kombinaci krásných drahých kamenů s brilianty. Teď už jen zbývá zjistit, jakou barvu zlata vaše vyvolená preferuje. Pokud si nevíte rady s velikostí prstenu, rádi Vám poradíme, případně po zásnubách upravíme .

Ještě si dovolíme jednu radu závěrem, ať už svatého Valentýna oslavíte doma nebo v příjemné restauraci, neměla by chybět kytička. Potěší každou ženu i mimo všechny svátky a výročí.

Přejeme nádhernou Valentýnskou oslavu všem!

Vaše Romana ....