Milí zákazníci, náš e-shop je stále v provozu ! Dodržujeme zvýšená hygienická opatření, dezinfikujeme sklad i balíčky pro Vás. Všechny objednávky zasíláme českou poštou a doručujeme do 5-6 pracovních dnů. Víme, že momentálně všichni prožíváme těžké období, ale rádi bychom Vám to alespoň trochu zpříjemnili, proto poskytujeme na veškeré zboží 20% slevu. Přejeme všem pevné zdraví a trpělívost !!!

Uzavření prodejen OC Atrium Flora / Prešovská

Vážení zákazníci,

v souvislosti s nařízením vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví jsou naše pobočky uzavřeny, a to s platností od 14. března 2020 do 11. dubna 2020 (tato doba omezení se může s ohledem na další vývoj měnit).

Platí pro pobočky: Prešovská 337/6, 301 00 Plzeň

OC Atrium Flora, Vinohradská Vinohradská 2828/151, 130 00 Praha 3

Z tohoto důvodu se prodlouží doba vyřízení některých zakázek a reklamací. Zákazníci, kteří čekají na jejich vyřízení, budou po zrušení nařízení vlády ČR postupně telefonicky informováni, jakmile budou zakázky / reklamace připraveny k výdeji. Omlouváme se za komplikace spojené s uzavřením obchodů a děkujeme za pochopení.

Náš e-shop je nadále v provozu, pouze nebude možné po dobu platnosti nařízení využít možnosti osobního odběru v našich provozovnách a také nebude možné využít služeb zásilkovny (vzhledem k uzavření většího množství výdejních míst). Momentálně nemáme žádné informace o omezení provozu ze strany České pošty či PPL. Situaci budeme nadále sledovat. Náš e-shop ale stále funguje dál. 

Dodržujeme zvýšená hygienická opatření, dezinfikujeme sklad i balíčky pro Vás.Všechny objednávky zasíláme českou poštou a doručujeme do pěti pracovních dnů.
 
 
Přejeme všem pevné zdraví a trpělivost !!!
 
Váš tým Lillian Vassago

!