Omlouváme se Vám. Z technických důvodů dnes není možné kontakt prostřednictvím telefonního hovoru. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte prostřednictvím chatu či na emailu eshop@lillianvassago.cz.

O nás

Milý zákazníci, Víme, že znát původ značky, či e-shopu, je důležitý, nejen kvůli její věrohodnosti. Proto jsme se rozhodli Vám napsat pár řádků o naší firmě, jako takové. 

Naše společnost Lillian Vassago s.r.o. je rodinná firma, která na českém trhu působí již více jak 20 let. Původně jsme začali jako velkoobchod, díky čemu máme dnes partnery po celé České republice a Slovensku. Ovšem již léta provozujeme také maloobchodní prodej, prostřednictvím kamenných prodejen v České republice a na Slovensku, přesněji ve městech Praha, Plzeň a Žilina. 

Samotná značka Lillian Vassago Jewellery vznikla již v roce 2014. Následně přišel na řadu e-shop pro český a slovenský trh, který je tu s námi již 5 let, ovšem jak pro české, tak i slovenské zákazníky šperky balíme i odesíláme z naší centrály v Praze. 

Jako Lillian Vassago Jewellery nabízíme široký sortiment zlatých, stříbrných šperků a diamantů (prsteny, náušnice, náramky, přívěsky a řetízky), ale také možnost prodeje surového zlata, mincí, zlatých cihel apod. Kompletní zlatnické služby, jako servis nebo opravy, jsou u nás samozřejmostí.


Spokojenost a věrnost zákazníků je pro nás nesmírně důležitá, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně a klademe maximální důraz na kvalitu a originalitu našich služeb a zakázkové výroby.