Stříbrný přívěsek LLV31-SP037
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Stříbrný přívěsek LLV31-SP037
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
Kategorie: Stříbrné přívěsky
Barva stříbra: Bílá
Motiv: Anděl
Druh kamene: Bez kamene
Ryzost: Stříbro 925/1000
Materiál: Stříbro
? Určeno pro: Dámské
Hmotnost: 2,65 g
Výška s očkem: 31 mm
Výška bez očka: 24 mm
Šířka: 22 mm