Zlatý přívěsek křížek LLV37-GP005Y
Detailní popis produktu
Překrásný přívěsek ze žlutého 14kt zlata ve tvaru křížku Vás jistě okouzlí na první pohled. . Díky vysokému lesku šperk vynikne nejen v dekoltu, ale i na delším řetízku. Nadčasová klasika, která nikdy nevyjde z módy. Díky minimalistickému designu je šperk velice jemný a elegantní. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým tímto symbolickým šperkem, který Vás bude chránit a doprovázet celý život. Skvělý tip na dárek!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Kříž |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Dětské, Pánské |
| Orientační hmotnost: | 0,30 g |
| Výška s očkem: | 17 mm |
| Výška bez očka: | 13 mm |
| Šířka: | 6 mm |
| Tloušťka: | 0,7 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)