Zlatý přívěsek květ se zirkony LLV86-GP055
Detailní popis produktu
Nádherně symetrický přívěsek ve tvaru květu života je vyrobený ze žlutého 14kt zlata. Přívěsek je hladký ve vysokém lesku a doplněný čirými zirkony, které ho krásně zvýrazní. Květ života je považován za symbol obsahující veškerou geometrii života tak, jak jej známe na planetě Zemi. Je to univerzální symbol energie, života a spojení mezi vším existujícím.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Květina |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,45 g |
| Výška s očkem: | 26 mm |
| Výška bez očka: | 20 mm |
| Šířka: | 20 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)