Zlatý přívěsek s barevným zirkonem a čirými zirkony LLV11-SGP001YDSM
Související produkty
Detailní popis produktu
Půvabný přívěsek ve žlutém 14kt zlatě se zirkonem v barvě smaragdu, který je vybroušený do tvaru slzy. Po celém obvodu jej lemují čiré zirkony. Kameny jsou uchyceny v malých krapnách tzv. "zrnkách". Doplňte přívěsek o prsten a náušnice a získáte tak nadčasovou soupravu, která nikdy nevyjde z módy. Nádherná tmavě zelená barva sluší každé ženě a udělá z ní okouzlující princeznu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Kapka |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (barevná), Kubická Zirkonie (čirá) |
| Tvar kamene: | Slza |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 0,72 g |
| Výška s očkem: | 16,5 mm |
| Výška bez očka: | 10,9 mm |
| Šířka: | 6,8 mm |
| Rozměry kamene: | 4 mm x 6 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)