Kruhové náušnice, kombinace žluté a bílé zlato 1,8 cm LLV06-GER071
Detailní popis produktu
Tyto překrásné náušnice vyrobené z moderní kombinace bílého a žlutého 14kt zlata si zamilujete na první pohled. Náušnice jsou tvořeny dvěma spojenými kruhy, každý z kruhů je vytvořen z jinak barevného zlata. Povrch šperku je hladký v lesklé povrchové úpravě, díky které jsou náušnice naprosto nepřehlédnutelné. Moderní zapínání typu kreole, zajistí praktické a pohodlné nošení po celý den. Díky kombinovanému zlatu si s výběrem ostatních doplňků nemusíte dělat starosti – vždy totiž k sobě budou perfektně ladit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Barva zlata: | Kombinovaná |
| Velikost: | Střední |
| Motiv: | Kruh |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Typ náušnic: | Kroužkové |
| Zapínání: | Omega |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 2,17 g |
| Vnější průměr: | 18 mm |
| Šiřka: | 3 mm |
| Tloušťka: | 1 mm |
| Délka zapínání (tyčka): | 10 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)