Minimalistický zlatý náhrdelník se srdíčkem a zirkonem LLV22-GN045Y
Detailní popis produktu
Minimalistický náhrdelník vyrobený ze žlutého 14kt zlata zdobený jedním třpytivým zirkonem. Šperk se skládá z řetízku typu rolo a romantického přívěsku ve tvaru srdce, ve kterém je v lunetovém osazení uchycen čirý zirkon. Náhrdelník je dlouhý 42 cm a díky klasickému zapínání na karabinku a očka jej lze o 3 cm prodloužit. Jednoduchost a zároveň elegance v té nejčistší formě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka náhrdelníku: | 42 cm + 3 cm |
| Motiv: | Srdce |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Nastavitelná délka: | Ano |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Dívčí |
| Orientační hmotnost: | 1,46 g |
| Šířka řetízku: | 0,8 mm |
| Rozměry srdce (š x d x v): | 7,7 mm x 6,5 mm x 2,5 mm |
| Šířka zirkonu: | 1,2 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)