Zlaté peckové náušnice s andílky a zirkony LLV22-GER100
Detailní popis produktu
Rozkošné dětské náušničky ze žlutého 14kt zlata ve tvaru andělíčka. Uprostřed andělíčka je perfektně zasazen třpytivý zirkon, díky kterému jsou tyto náušnice naprosto originální. Povrch náušnic je hladký v lesklé povrchové úpravě. Zapínání na puzetu zajistí snadné a jednoduché nošení. Minimalistický design bude slušet každé slečně. Tip na dárek, potěší k narození holčičky či k prvním narozeninám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Velikost: | Malé |
| Motiv: | Anděl |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Typ náušnic: | Pecky |
| Zapínání: | Puzetka |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dětské |
| Orientační hmotnost: | 1,19 g |
| Rozměry ozdobné části (š x v): | 7,9 mm x 7,9 mm |
| Tloušťka: | 0,7 mm |
| Délka tyče: | 10,6 mm |
| Délka tyče po uzavření: | 7,5 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(2)-3.png)