Zlaté visací náušnice s perlou LLV22-GER203
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Velikost: | Střední |
| Motiv: | Kuličky |
| Druh kamene: | Sladkovodní perla (přírodní) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Typ náušnic: | Kruhové, Visací |
| Zapínání: | Cvakačky |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 2,93 g |
| Vnější průměr: | 14,4 mm |
| Šířka: | 1,7 mm |
| Tloušťka: | 1,4 mm |
| Délka zapínání (tyčka): | 5 mm |
| Průměr perly: | 7,1 mm |
| Celková délka: | 24,9 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)