Zlatý náhrdelník s přívěskem srdce LLV66-GN067Y
Detailní popis produktu
Elegantní náhrdelník, který je vyrobený ze žlutého 14kt zlata. Šperk tvoří slabý řetízek, na kterém je uchycené pohyblivé srdíčko ve vysokém lesku. Náhrdelník lze nastavit na kratší nebo delší variantu a je vhodný na každodenní nošení. Naprostá klasika, která sluší každé slečně i dámě a zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náhrdelníky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Srdce |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,91 g |
| Délka náhrdelníku: | 42 cm + 3 cm |
| Rozměry přívěsku: | 9 mm x 7 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Bestseller
Vyrobeno v Itálii
LLV31-GN006RZ
Novinka!
Vyrobeno v Itálii
LLV22-GN314ST
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
_(2)-3.png)