Zlatý přívěsek čtyřlístek LLV98-GP112Y
Detailní popis produktu
Drobný minimalistický přívěsek ve tvaru čtyřlístku je vyrobený ze žlutého 14kt zlata s hladkým povrchem ve vysokém lesku. Vkusně doplní Váš jemný řetízek ze žlutého zlata.
Čtyřlístek je považován za symbol štěstí a dobré energie, přináší prosperitu. Darujte jej, nebo vneste trochu symboliky a originality do své šperkovnice!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Čtyřlístek |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Dívčí |
| Orientační hmotnost: | 0,94 g |
| Výška s očkem: | 22,2 mm |
| Výška bez očka: | 16,5 mm |
| Šířka: | 11,4 mm |
| Tloušťka: | 1,1 mm |
| Vnitřní rozměr očka (š x v): | 1,8 mm x 3,9 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)