Zlatý přívěsek mořský kůň LLV06-GP200
Detailní popis produktu
Překrásný celozlatý přívěsek mořského koníka ve žlutém 14kt zlatě. Povrch šperku je zdoben lesklou povrchovou úpravou, díky které se bude přívěsek skvěle vyjímat i na delším řetízku. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým tímto nádherným šperkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Zvířata |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 0,82 g |
| Výška s očkem: | 30,6 mm |
| Výška bez očka: | 24,2 mm |
| Šířka: | 9,4 mm |
| Tloušťka: | 2,7 mm |
| Vnitřní rozměr očka (š x v): | 2,5 mm x 6,6 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)