Zlatý přívěsek s opalitem LLV01-WOYP001
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
21 591 Kč
–20 %
LLV01-WOYEG001
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Úchvatný přívěsek ve žlutém 14kt zlatě s opalitem si zamilujete na první pohled. Přívěsek je ve tvaru obdélníku, který je velmi elegantní a nadčasový. Povrch šperku je hladký ve vysokém lesku. Doplňte přívěsek o nádherné náušnice a získáte nadčasovou soupravu vhodnou jak pro všední den, tak pro výjimečnou událost. Ideální pro každodenní nošení, nebo jako originální nápad na dárek pro každou ženu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Opalit |
| Tvar kamene: | Obdélník |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,55 g |
| Výška s očkem: | 20 mm |
| Výška bez očka: | 13 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Tloušťka: | 3,5 mm |
| Vnitřní rozměr očka (š x v): | 3,5 mm x 6 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
4 938 Kč
–10 %
LLV11-SGP003YRSF
SALECODE:LILI5:5:%
9 811 Kč
–15 %
LLV06-GP023
SALECODE:LILI5:5:%
9 358 Kč
–15 %
LLV13-GP002
SALECODE:LILI5:5:%
4 483 Kč
–10 %
LLV66-SGP006WORU
SALECODE:LILI5:5:%
13 229 Kč
–20 %
LLV22-GP000BT
SALECODE:LILI5:5:%
5 003 Kč
–15 %
LLV11-GP100-W
SALECODE:LILI5:5:%
4 873 Kč
–10 %
Zlatý přívěsek s barevnými a čirými zirkony LLV11-SGP001YDRU
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 385 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
10 267 Kč
–20 %
LLV82-GP011Y
Hodnocení produktu
5,0
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
5
IF
Iveta Frydrychová
Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.3.2023
Přívěsek se mi moc líbí.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)