Zlatý přívěsek s opalitem a zirkony, 6 mm LLV11-WOYP-002/3
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
18 533 Kč
–20 %
LLV11-WOYEG-002/3
SALECODE:LILI5:5:%
11 096 Kč
–20 %
LLV11-WOYR-002/3/48
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Okouzlující přívěsek ve žlutém 14kt zlatě si zamilujete na první pohled! Jeho střed tvoří opalit a okraje jsou posázené třpytivými zirkony, které opalit nádherně zvýrazní. Přívěsek můžete doplnit také o prsten a náušnice, s kterými získáte nadčasovou soupravu vhodnou jak pro všední den, tak pro výjimečnou událost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá), Opalit |
| Tvar kamene: | Kulatý |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 0,87 g |
| Výška s očkem: | 16,3 mm |
| Výška bez očka: | 10,7 mm |
| Šířka: | 9 mm |
| Průměr opálu: | 6 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
2 729 Kč
–10 %
LLV31-GP028W
SALECODE:LILI5:5:%
7 148 Kč
–15 %
LLV82-GP016W
SALECODE:LILI5:5:%
8 513 Kč
–15 %
Zlatý přívěsek s opalitem a zirkony LLV31-WOYP002
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
7 236 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
4 873 Kč
–10 %
Zlatý přívěsek s barevnými a čirými zirkony LLV11-SGP001YDRU
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 385 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
4 484 Kč
–10 %
LLV66-SGP010WOTP
SALECODE:LILI5:5:%
8 837 Kč
–15 %
LLV31-GP031W
SALECODE:LILI5:5:%
3 508 Kč
–10 %
LLV66-SGP005WRRU
SALECODE:LILI5:5:%
3 639 Kč
–10 %
LLV66-SGP009YRTP
SALECODE:LILI5:5:%
9 358 Kč
–15 %
LLV13-GP002
SALECODE:LILI5:5:%
4 743 Kč
–10 %
LLV11-WOWP-004/2
SALECODE:LILI5:5:%
10 527 Kč
–20 %
Přívěsek korunka se zirkony, růžové zlato LLV11-GP059R
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8 421 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)