Zlatý řetízek na nohu s kuličkami z bílého zlata LLV22-GBL020Y
Detailní popis produktu
Zlaté náramky na nohu jsou ideální volbou šperku pro teplé letní dny plné romantiky a dobrodružství.
Náramek je vyroben z moderní kombinace žlutého a bílého 14kt zlata, díky kterému se Vám náramek bude hodit ke každému outfitu. Šperk je tvořen řetízkem typu rolo a je doplněn deseti kuličkami z bílého zlata. Náramek je dlouhý 22 cm a díky zapínání na karabinku a očka jej lze o 6 cm prodloužit. Užijte si letní romantiku s tímto dokonalým šperkem, se kterým zazáříte ve městě i na pláži.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté řetízky na nohu |
|---|---|
| Barva zlata: | Kombinovaná |
| Délka řetízku: | 24 cm - 26 cm |
| Motiv: | Kuličky |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Nastavitelná délka: | Ano |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Dívčí |
| Orientační hmotnost: | 1,30 g |
| Šířka řetízku: | 1 mm |
| Šířka kuličky: | 2 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)