Vánoce

Garance výměny vánočních dárků áž do konce ledna

Milí zákazníci,

Vybrat ten správný vánoční dárek není snadný úkol, každý z nás se s výběrem dárku občas netrefí. Hodně internetových obchodů se stará jen o výdělek a reklamace nevhodného dárku neřeší. U nás se tohoto nemusíte obávat. My nejsme obyčejný internetový obchod, nám na našich zákaznících opravdu záleží, rádi Vám šperk vyměníme a doporučíme takový, který podtrhne Váši eleganci a styl.

Šperky, zakoupené od 1. Listopadu do 31. prosince 2021 můžete klidně vyměnit až do 31. ledna 2022.

Podmínky pro výměnu nevhodného dárku: 

  • Šperky Vám rádi vyměníme za předpokladu, že šperk bude jenom odzkoušen a nebude jevit žádné známky nošení.
  • Nevhodný dárek zakoupený u nás Vám rádi vyměníme za jiný šperk ve stejné či vyšší hodnotě.

 

Na konec bychom Vám rádi popřáli příjemné  prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v novém roce. 

Tým Lillian Vassago ♥

 

 

Garance doručení do Vánoc

Milí zákazníci,

Garantujeme včasné dodání do Vánoc pro objednávky přijaté nejpozději  do 20. 12. 2021 do 14:00 - platí pro způsob doručení u PPL, České Pošty a Zásilkovny a při zvolení osobního odběru v Praze a Plzni.  Platí s platbou online, na dobírku / hotově nebo kartou na pobočce u zboží, které je skladem.

Objednávky prstenů předáváme dopravci / posíláme na výdejní místa do 3 - 5 pracovních dnů od objednání z důvodu zajištění potřebné velikosti z externích skladu. Proto u prstenů garantujeme včasné dodání do Vánoc pro objednávky přijaté nejpozději  do 15. 12. 2021 do 15:00.

Pokud se Vám nepodaří vytvořit objednávku včas, uděláme maximum co je v našich silách, abychom Vám šperk odeslali ještě v den objednání. V tomto případě Vám bohužel nemůžeme garantovat včasné dodání do Vánoc, z důvodu přetížení zásilkových služeb.

Přejeme Vám pohodový předvánoční čas a nádherné prožití Vánočních svátků.

Tým Lillian Vassago ♥