Celozlatý přívěsek strom života LLV46-GP106Y
Detailní popis produktu
Překrásný zlatý přívěsek ve tvaru stromu života ze žlutého 14kt zlata. Okraj je nádherně gravírovaný a střed je hladký ve vysokém lesku. Strom života je univerzální symbol stvoření a nesmrtelnosti. Je spojován s životodárným a ochraňujícím vesmírem, z něhož přichází bohatství života. Tímto šperkem jistě potěšíte k výročí, narozeninám, k Valentýnu nebo prostě udělejte radost jen tak, své přítelkyni nebo manželce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Strom života |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Dívčí |
| Orientační hmotnost: | 0,91 g |
| Výška s očkem: | 22,5 mm |
| Výška bez očka: | 18 mm |
| Šířka: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)