Dětské náušnice motýlek z bílého zlata s růžovými a čirými zirkony, zapínání brizura LLV66-KGER013
Detailní popis produktu
Dětské náušnice z bílého 14 kt zlata ve tvaru motýlka. Zapínání je řešeno typem brizura. Horní část křídel je ozdobena jemně růžovými zirkony, spodní křídla jsou pak doplněna zirkony bílými. Náušnice mají velmi jemný a zároveň hravý design.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá |
| Velikost: | Malé |
| Motiv: | Motýl |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (barevná), Kubická Zirkonie (čirá) |
| Typ náušnic: | Visací |
| Zapínání: | Brizura |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dětské |
| Orientační hmotnost: | 0,91 g |
| Celková výška: | 13 mm |
| Výška ozdobné části: | 4 mm |
| Šířka ozdobné části: | 5,5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)