Dětské zlaté patentové náušnice s motýlkem LLV06-GER256
Detailní popis produktu
Jemné dětské náušnice ve tvaru motýlka jsou vyrobené ze žlutého 14kt zlata s lesklým povrchem. Ideální doplněk každé slečny! Motýlek zdobený gravírem zaujme na první pohled a vkusně doladí outfit malých parádnic.
Patentové zapínání je velmi oblíbené pro jednoduchou manipulaci, umožní pohodlné nošení po celý den. Náušnice pro děti jsou jemné a elegantní, malým slečnám zaručeně padnou do oka!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Velikost: | Malé |
| Motiv: | Motýl |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Typ náušnic: | Visací |
| Zapínání: | Klasický patent |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dětské |
| Orientační hmotnost: | 0,99 g |
| Celková výška: | 12 mm |
| Rozměry ozdobné části (š x v): | 5,3 mm x 4,4 mm |
| Vnitřní rozměry zapínání (š x v): | 5,5 mm x 7,8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)