Kruhové zlaté náušnice s gravírem s pojistkou 2,3 cm LLV06-GER189
Detailní popis produktu
Větší kruhové náušnice s bezpečným zapínáním typu cvakačky, tedy na zaklapnutí do drážky, jsou vyrobené ze žlutého 14kt zlata, které jim dodává luxusní vzhled. Lesklý povrch náušnic je gravírovaný a vyzařuje zlatavé odlesky na všechny strany.
Bezpečné zapínání: Kloubové zapínání je doplněno pojistkou v podobě pružinky v kloubu, která náušnicím nedovolí se samovolně otevřít. Náušnice tak zůstanou bezpečně navlečeny v uchu, i kdyby nezaklaply do drážky.
Kruhy jsou klasickým a nadčasovým designem náušnic, který nikdy neomrzí a hodí se ke každé příležitosti! Nadchnou všechny ženy, které ocení výjimečné a současně elegantní šperky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdobené zlaté kruhy |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Velikost: | Velké |
| Motiv: | Klasické |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Typ náušnic: | Kruhové |
| Zapínání: | Cvakačky |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 3,49 g |
| Průměr: | 23,5 mm |
| Šířka: | 3,9 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)