Patentové náušnice s gravírem, kombinované zlato LLV06-GER418
Detailní popis produktu
Zlaté patentové náušnice v originálním designu v sobě spojují tradici a moderní prvky. Jsou zhotovené z kombinovaného 14kt zlata s lesklou povrchovou úpravou, která jim dodává šmrnc. Broušené náušnice tvořené převážně žlutým zlatem jsou ve svém středu doplněné pruhem bílého zlata s gravírem, který odráží světlo na všechny strany. Dvě barvy zlata vytvářejí působivý kontrast a umožňují snadno kombinovat náušnice s dalšími šperky. Klasické zapínání na patent zajistí praktické a pohodlné nošení po celý den.
Elegantní šperk můžete nosit ke každodennímu outfitu, vynikne však i při zvláštních příležitostech. Zlaté náušnice budou cenným kouskem ve Vaší šperkovnici, potěší ale také jako dárek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Barva zlata: | Kombinovaná |
| Velikost: | Střední |
| Motiv: | Klasické |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Typ náušnic: | Visací |
| Zapínání: | Klasický patent |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,47 g |
| Celková výška: | 14,4 mm |
| Rozměry ozdobné části (š x v): | 8,2 mm x 14,4 mm |
| Vnitřní rozměry zapínání (š x v): | 7 mm x 10,8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)