Přívěsek křížek z kombinovaného zlata LLV46-GP093
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Moderní přívěsek ve tvaru křížku, který je vyrobený z kombinovaného 14kt zlata. Přívěsek je hladký s lesklou povrchovou úpravou a zdobený okrasným gravírováním, díky kterému je šperk výraznější. Klasika v moderním designu, díky které zazáříte! S takovým dárkem nemůžete udělat chybu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky katolické křížky |
|---|---|
| Barva zlata: | Kombinovaná |
| Motiv: | Kříž |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Pánské |
| Orientační hmotnost: | 2,03 g |
| Výška s očkem: | 50 mm |
| Výška bez očka: | 40 mm |
| Šířka: | 25 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
SALECODE:LILI5:5:%
3 055 Kč
–10 %
LLV98-GP091W
SALECODE:LILI5:5:%
5 719 Kč
–15 %
LLV98-GP088W
SALECODE:LILI5:5:%
5 198 Kč
–15 %
LLV11-GP092W
SALECODE:LILI5:5:%
6 108 Kč
–15 %
LLV98-GP083Y
SALECODE:LILI5:5:%
8 188 Kč
–15 %
LLV98-GP086Y
SALECODE:LILI5:5:%
5 524 Kč
–15 %
LLV98-GP090W
SALECODE:LILI5:5:%
4 223 Kč
–10 %
LLV98-GP092W
SALECODE:LILI5:5:%
6 239 Kč
–15 %
LLV98-GP097W
SALECODE:LILI5:5:%
6 043 Kč
–15 %
LLV98-GP083W
SALECODE:LILI5:5:%
7 408 Kč
–15 %
LLV98-GP082Y
SALECODE:LILI5:5:%
5 069 Kč
–15 %
LLV98-GP089W
SALECODE:LILI5:5:%
4 418 Kč
–10 %
LLV98-GP078W
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)