Přívěsek z bílého zlata s opalitem a zirkony LLV66-WOWP-001
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Okouzlující přívěsek v bílém 14kt zlatě si zamilujete na první pohled! Jeho střed tvoří opalit a okraje jsou posázené třpytivými zirkony, které opalit nádherně zvýrazní. Přívěsek můžete doplnit také o prsten a náušnice, s kterými získáte nadčasovou soupravu vhodnou jak pro všední den, tak pro výjimečnou událost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá), Opalit |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 0,56 g |
| Výška s očkem: | 14 mm |
| Výška bez očka: | 7,5 mm |
| Šířka: | 7,5 mm |
| Průměr opálu: | 4,5 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
SALECODE:LILI5:5:%
3 508 Kč
–10 %
LLV66-SGP005WRRU
SALECODE:LILI5:5:%
10 071 Kč
–20 %
Zlatý přívěsek s opalitem LLV01-WOYP001
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8 056 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
4 483 Kč
–10 %
LLV66-SGP006WORU
SALECODE:LILI5:5:%
8 837 Kč
–15 %
LLV31-GP031W
SALECODE:LILI5:5:%
3 639 Kč
–10 %
LLV66-SGP009YRTP
SALECODE:LILI5:5:%
5 134 Kč
–15 %
Zlatý přívěsek s barevnými a čirými zirkony LLV11-SGP003YRRU
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 363 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
6 953 Kč
–15 %
LLV11-WOYP-003/2
SALECODE:LILI5:5:%
5 003 Kč
–15 %
LLV11-GP100-W
SALECODE:LILI5:5:%
9 811 Kč
–15 %
LLV06-GP023
SALECODE:LILI5:5:%
4 289 Kč
–10 %
LLV66-SGP007WOS
SALECODE:LILI5:5:%
8 967 Kč
–15 %
LLV31-GP054M
SALECODE:LILI5:5:%
7 148 Kč
–15 %
LLV82-GP016W
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)