Zlaté lesklé visací náušnice, ovál LLV06-GER342
Detailní popis produktu
Oválné visací náušnice s klasickým zapínáním na zasunutí jsou vyrobené ze žlutého 14kt zlata s vysoce lesklým povrchem, který jim dodává luxusní vzhled. Mají lehce broušený povrch, který nádherně odráží světlo. Jedná se o nadčasový design zlatých náušnic, který nikdy neomrzí - využijete je při každodenním nošení i slavnostních příležitostech!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Velikost: | Velké |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Typ náušnic: | Kruhové |
| Zapínání: | Kreole |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 2,00 g |
| Výška: | 31,5 mm |
| Šířka: | 2 mm |
| Tloušťka: | 1,8 mm |
| Vnitřní rozměry náušnic (š x v): | 20,8 mm x 29,2 mm |
| Délka zapínání (tyčka): | 13,6 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)