Zlaté peckové náušnice, trojúhelníky LLV06-GER242
Detailní popis produktu
Minimalistické peckové náušnice, s geometrickým vzorem, jsou zhotovené ze 14kt žlutého zlata. Náušnice mají tvar trojúhelníku. Pár je opatřen zapínáním na puzetu, které patří mezi oblíbené u žen všech věkových kategorií. Povrchová úprava, ve vysokém lesku, z nich dělá velice elegantní a oslnivý šperk. Tento krásný šperk je vhodný pro malé slečny i dámy. Náušnice budou skvělým dárkem nejen k narozeninám.
Trojúhelník je symbolem pyramidy, nejstabilnější stavby na světě. Mezi jeho hlavní významy patří kreativita, harmonie, manifestace, subjektivita a integrace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Velikost: | Malé |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Typ náušnic: | Pecky |
| Zapínání: | Puzetka |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,42 g |
| Celková výška: | 8,8 mm |
| Šířka: | 9,9 mm |
| Délka zapínání (tyčka): | 10,3 mm |
| Délka tyče po uzavření: | 6,1 mm - 7,7 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)