Zlaté peckové náušnice s gravírováním LLV66-GER157M7
Související produkty
Detailní popis produktu
Celozlaté náušnice ze žlutého 14kt zlata ve tvaru kuličky zdobené gravírováním. Tento model náušnic je velmi oblíbený a díky mnoha lesklým ploškám úžasně září . Výhodou těchto náušnic je jejich kvalitní zapínání na šroubek, které je velmi praktické a bezpečné. Tyto krásné náušnice se Vám budou hodit ke sportovnímu i elegantnímu outfitu.
Ide o náš bestseller, čo dokazuje aj množstvo pozitívnych recenzií od našich spokojných zákazníkov.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá, Růžová, Žlutá |
| Velikost: | Střední |
| Motiv: | Kuličky |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Typ náušnic: | Pecky |
| Zapínání: | Šroubek |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,25 g -1,34 g |
| Průměr ozdobné části: | 7 mm |
| Délka zapínání (tyčka): | 9 mm |
| Délka tyče po uzavření: | 4 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
6 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)