Zlaté visací náušnice s gravírem LLV46-GER071
Detailní popis produktu
Velmi jemné visací náušnice z kombinovaného 14kt zlata. Vysoký lesk žlutého zlata je dokonale doplněn jemně gravírovaným bílým zlatem. Klasické patentové zapínání patří mezi nejbezpečnější zapínání vůbec. Decentní, přesto výrazné náušnice potěší každou ženu, vhodné i jako dárek pro kamarádku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náušnice |
|---|---|
| Barva zlata: | Kombinovaná |
| Velikost: | Dlouhé, velké |
| Motiv: | Spirála |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Typ náušnic: | Visací |
| Zapínání: | Klasický patent |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 2,22 g |
| Celková výška: | 45 mm |
| Šířka ozdobné části: | 30 mm x 8 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)