Zlatý článkový řetízek Anker LLV01-GCH011
Detailní popis produktu
Elegantní odlehčený unisex řetízek typem Anker ze žlutého 14kt zlata. Řetízek tvoří dlouhá oválná očka. Povrch je ve vysokém lesku, který zaručuje jeho nepřehlédnutelnost. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým tímto luxusním šperkem, který zaručeně udělá radost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté řetízky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka řetízku: | 55 cm |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Nastavitelná délka: | Ne |
| Vzor: | Anker |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Unisex |
| Orientační hmotnost: | 8,40 g |
| Šířka řetízku: | 4,5 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
SALECODE:KURATKO5:5:%
Vyrobeno v Itálii
Velikonoční nadílka 🐥
7 381 Kč
–15 %
+ další
SALECODE:KURATKO5:5:%
Vyrobeno v Itálii
Velikonoční nadílka 🐥
od 13 936 Kč –20 %
od 11 148 Kč
+ další
SALECODE:KURATKO5:5:%
Velikonoční nadílka 🐥
od 26 832 Kč –20 %
od 21 465 Kč
+ další
SALECODE:KURATKO5:5:%
Vyrobeno v Itálii
Velikonoční nadílka 🐥
od 11 492 Kč –20 %
od 9 193 Kč
SALECODE:KURATKO5:5:%
Vyrobeno v Itálii
Velikonoční nadílka 🐥
od 14 612 Kč –20 %
od 11 689 Kč
Bestseller
SALECODE:KURATKO5:5:%
Vyrobeno v Itálii
Velikonoční nadílka 🐥
od 24 024 Kč –20 %
+ další
Bestseller
SALECODE:KURATKO5:5:%
Vyrobeno v Itálii
Velikonoční nadílka 🐥
od 23 400 Kč –20 %
+ další
SALECODE:KURATKO5:5:%
Vyrobeno v Itálii
Velikonoční nadílka 🐥
od 10 764 Kč –20 %
od 8 611 Kč
+ další
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
_(2)-3.png)