Zlatý piercing labreta se zirkonem LLV92-GPI092LB
Detailní popis produktu
Představujeme Vám minimalistický šperk, který okouzlí svou čistou elegancí a jemným třpytem! Zlatý piercing typu labreta zdobí čirý zirkon, který je zasazený do decentních krapen a krásně zachytává světlo při každém pohybu. Jednoduchý, nadčasový design působí něžně, vkusně a skvěle doplní každý styl.
Piercing typu labreta je vyrobený ze žlutého 14kt zlata a doplněný vnitřním závitem, který zajistí pohodlné a bezpečné nošení. Skvěle se hodí do ucha, nosu i rtu – všude tam, kde chcete zazářit jemným detailem s elegantním leskem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlatý piercing labreta |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka tyčinky: | 8,1 mm |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Unisex |
| Typ zavírání: | Vnitřní závit |
| Umístění: | Rty, Ucho, Nos |
| Orientační hmotnost: | 0,28 g |
| Tloušťka tyčinky: | 1 mm |
| Rozměry ozdobné části (š x d x v): | 3,7 mm x 4,1 mm x 2,8 mm |
| Průměr jednoho zirkonu: | 2,8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)