Zlatý piercing labreta s motivem ryby LLV92-GPI046LB
Detailní popis produktu
Představujeme Vám originální šperk, který zaujme hravým motivem i krásným leskem žlutého zlata! Zlatý piercing typu labreta zdobí detailně propracovaná rybka s jemně naznačenými šupinami a ocasní ploutví. Hladké lesklé linie dodávají šperku elegantní vzhled, zatímco motiv ryby působí svěže, osobitě a symbolicky.
Piercing typu labreta je vyrobený ze žlutého 14kt zlata a doplněný vnitřním závitem, který zajistí pohodlné a bezpečné nošení. Skvěle se hodí do ucha, nosu i rtu – všude tam, kde chcete svůj styl doplnit netradičním a nepřehlédnutelným detailem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlatý piercing labreta |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka tyčinky: | 6,3 mm |
| Motiv: | Zvířata |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Unisex |
| Typ zavírání: | Vnitřní závit |
| Umístění: | Rty, Ucho, Nos |
| Orientační hmotnost: | 0,46 g |
| Tloušťka tyčinky: | 1 mm |
| Rozměry ozdobné části (š x d x v): | 9,3 mm x 4,1 mm x 1,7 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)