Zlatý piercing labreta strom života LLV92-GPI128LB
Detailní popis produktu
Představujeme Vám působivý šperk, který v sobě nese krásnou symboliku i elegantní vzhled! Zlatý piercing typu labreta zdobí motiv stromu života, jenž je symbolem síly, růstu, harmonie a propojení. Jemně propracované větve a hladké lesklé linie dodávají šperku originální charakter, díky kterému působí decentně, ale zároveň velmi osobitě.
Piercing typu labreta je vyrobený ze žlutého 14kt zlata a doplněný vnitřním závitem, který zajistí pohodlné a bezpečné nošení. Skvěle se hodí do ucha, nosu i rtu – všude tam, kde chcete svůj styl doplnit smysluplným a elegantním šperkem s nadčasovým půvabem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlatý piercing labreta |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka tyčinky: | 6,2 mm |
| Motiv: | Strom života |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Unisex |
| Typ zavírání: | Vnitřní závit |
| Umístění: | Rty, Ucho, Nos |
| Orientační hmotnost: | 0,57 g |
| Tloušťka tyčinky: | 1 mm |
| Rozměry ozdobné části (š x d x v): | 6,6 mm x 7,3 mm x 2 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)