Zlatý piercing labreta zdobená zirkony LLV92-GPI093LB
Detailní popis produktu
Představujeme Vám elegantní šperk, který zaujme jemným třpytem i nadčasovým designem! Zlatý piercing typu labreta zdobí čiré zirkony, které jsou zasazené vedle sebe a společně vytvářejí působivý detail plný lesku. Kombinace většího kulatého kamene a drobnějších zirkonů dodává šperku harmonický, něžný a zároveň nepřehlédnutelný vzhled.
Piercing typu labreta je vyrobený ze žlutého 14kt zlata a doplněný vnitřním závitem, který zajistí pohodlné a bezpečné nošení. Skvěle se hodí do ucha, nosu i rtu – všude tam, kde chcete svůj styl doplnit jemným šperkem s decentní elegancí a jiskřivým detailem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlatý piercing labreta |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka tyčinky: | 5,9 mm |
| Motiv: | Geometrické tvary |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Unisex |
| Typ zavírání: | Vnitřní závit |
| Umístění: | Rty, Ucho, Nos |
| Orientační hmotnost: | 0,27 g |
| Tloušťka tyčinky: | 1 mm |
| Rozměry ozdobné části (š x d x v): | 2,8 mm x 6 mm x 1,9 mm |
| Průměr menšího zirkonu: | 1,7 mm |
| Průměr většího zirkonu: | 2,6 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)