Zlatý originální piercing labreta zdobená zirkonem LLV92-GPI130LB
Detailní popis produktu
Představujeme Vám originální šperk, který zaujme netradičním designem i jemným třpytem! Zlatý piercing typu labreta zdobí výrazný dekorativní motiv s plastickým reliéfem, jehož střed rozzáří čirý zirkon. Spojení hladkého lesku žlutého zlata a jemně zářivého kamene dodává šperku elegantní, hravý a zároveň osobitý vzhled.
Piercing typu labreta je vyrobený ze žlutého 14kt zlata a doplněný vnitřním závitem, který zajistí pohodlné a bezpečné nošení. Skvěle se hodí do ucha, nosu i rtu – všude tam, kde chcete svůj styl doplnit originálním detailem s jemným nádechem luxusu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlatý piercing labreta |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka tyčinky: | 6,1 mm |
| Motiv: | Originální motiv |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Povrchová úprava: | Gravír, Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Unisex |
| Typ zavírání: | Vnitřní závit |
| Umístění: | Rty, Ucho, Nos |
| Orientační hmotnost: | 0,51 g |
| Tloušťka tyčinky: | 1 mm |
| Rozměry ozdobné části (š x d x v): | 4,3 mm x 6,7 mm x 1,9 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)