Zlatý plný unisex řetízek Anker LLV31-GCH048
Detailní popis produktu
Originální řetízek typem Anker, který je zhotovený z 14kt zlata a doplněný ozdobnými, hladkými články. Celý povrch řetízku je v lesklém provedení a můžete jej také doplnit i o jemný přívěsek, se kterým výpadá úžasně. Výborně se hodí pro elegantní, ale i sportovní styly a je vhodný na každodenní nošení. Udělejte radost sobě, nebo svým blízkým tímto jedinečným šperkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté řetízky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka řetízku: | 38 cm, 40 cm, 42 cm |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Vzor: | Anker |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Typ zpracování: | Plný, Masiv |
| ? Určeno pro: | Dámské, Dětské, Unisex |
| Orientační hmotnost: | 1,02 g - 1,88 g |
| Šířka řetízku: | 1,5 mm |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)