Zlatý přívěsek křížek LLV37-GP009Y
Detailní popis produktu
Klasický unisexový přívěsek ve tvaru křížku, který je vyrobený ze žlutého 14kt zlata. Povrch je hladký v lesklé povrchové úpravě. Díky vysokému lesku šperk vynikne nejen v dekoltu, ale i na delším řetízku. Nadčasová klasika, která nikdy nevyjde z módy. Tento minimalistický šperk bude dokonalým dárkem pro dámu i pána a zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Kříž |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Pánské |
| Orientační hmotnost: | 0,33 g |
| Výška s očkem: | 19 mm |
| Výška bez očka: | 16 mm |
| Šířka: | 7 mm |
| Tloušťka: | 0,7 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)