Zlatý přívěsek křížek se zirkony LLV46-GP076
Detailní popis produktu
Nadčasový přívěsek ve tvaru křížku, který je vyrobený ze žlutého 14kt zlata. Povrch přívěsku je hladký v lesklé povrchové úpravě a je doplněný čtyřmi třpytivými zirkony, které jsou pečlivě uchycené v malých krapnách tzv. "zrnkách" . Ideální šperk na každodenní nošení. Klasika v moderním designu, díky které zazáříte!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Kříž |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Dívčí |
| Orientační hmotnost: | 1,19 g |
| Výška s očkem: | 30 mm |
| Výška bez očka: | 25 mm |
| Šířka: | 15 mm |
| Tloušťka: | 1,5 mm |
| Průměr jednoho zirkonu: | 0,7 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)