Zlatý přívěsek křížek zdobený zirkony LLV98-GP085Y
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Působivý přívěsek v podobě originálně tvarovaného křížku je vyrobený ze žlutého 14kt zlata s hladkým, hřejivě lesklým povrchem. Jeho střed a okraje doplňují čiré zirkony, jejichž barva a kulatý tvar zajímavě kontrastují se žlutým zlatem a ostřejšími liniemi křížku.
Zlatý kříž vynikne v dekoltu dam i dívek. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým tímto symbolickým šperkem, který Vás bude chránit a doprovázet celý život.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky katolické křížky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Kříž |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Dívčí |
| Orientační hmotnost: | 0,84 g |
| Výška s očkem: | 25,7 mm |
| Výška bez očka: | 20,2 mm |
| Šířka: | 12,1 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Průměr jednoho zirkonu: | 1,6 mm |
| Vnitřní rozměr očka (š x v): | 1,9 mm x 3,9 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
5 394 Kč
–15 %
LLV98-GP085W
SALECODE:LILI5:5:%
4 939 Kč
–10 %
LLV98-GP087W
SALECODE:LILI5:5:%
3 119 Kč
–10 %
LLV11-GP083W
SALECODE:LILI5:5:%
5 913 Kč
–15 %
LLV98-GP096W
SALECODE:LILI5:5:%
5 719 Kč
–15 %
LLV98-GP088W
SALECODE:LILI5:5:%
5 264 Kč
–15 %
LLV98-GP079W
SALECODE:LILI5:5:%
8 252 Kč
–15 %
LLV11-GP090Y
SALECODE:LILI5:5:%
7 083 Kč
–15 %
LLV98-GP006W
SALECODE:LILI5:5:%
6 043 Kč
–15 %
LLV98-GP083W
SALECODE:LILI5:5:%
5 524 Kč
–15 %
LLV98-GP090W
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)