Přívěsek křížek z kombinovaného zlata LLV06-GP116
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Decentní přívěsek ve tvaru křížku, který je zhotovený z kombinovaného 14kt zlata. Část povrchu je zdobena gravírováním z bílého zlata a okraje jsou hladké s lesklou povrchovou úpravou. Křížek je jedinečný svým hranatým tvarem, kterým se odlišuje od klasiky. Je ideální na každodenní nošení a jeho nadčasový design nikdy nevyjde z módy. Udělejte radost sobě, nebo svým blízkým tímto nádherným šperkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky katolické křížky |
|---|---|
| Barva zlata: | Kombinovaná |
| Motiv: | Kříž |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Pánské |
| Orientační hmotnost: | 0,70 g |
| Výška s očkem: | 26 mm |
| Výška bez očka: | 21 mm |
| Šířka: | 10 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
SALECODE:LILI5:5:%
6 693 Kč
–15 %
LLV98-GP013Y
SALECODE:LILI5:5:%
5 264 Kč
–15 %
LLV98-GP079W
SALECODE:LILI5:5:%
6 109 Kč
–15 %
LLV98-GP011
SALECODE:LILI5:5:%
6 692 Kč
–15 %
LLV98-GP081W
SALECODE:LILI5:5:%
5 134 Kč
–15 %
LLV98-GP079Y
SALECODE:LILI5:5:%
7 083 Kč
–15 %
LLV98-GP006W
SALECODE:LILI5:5:%
6 238 Kč
–15 %
LLV98-GP094W
SALECODE:LILI5:5:%
5 459 Kč
–15 %
LLV98-GP085Y
SALECODE:LILI5:5:%
14 976 Kč
–20 %
LLV01-GP027
SALECODE:LILI5:5:%
6 239 Kč
–15 %
LLV98-GP097W
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)