Zlatý přívěsek z bílého zlata se zirkony Srdíčko LLV11-GP079W
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Jemný přívěsek ve tvaru srdce, který je zhotovený v bílém 14kt zlatě. Srdce tvoří z jedné poloviny třpytivé zirkony a povrch je hladký ve vysokém lesku. Přívěsek je ideální na každodenní nošení a v kombinaci s jemným řetízkem na Vašem dekoltu zaručeně zazáří. Udělejte občas něco netradičně a vyznejte lásku beze slov.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky srdce |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá |
| Motiv: | Srdce |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 0,74 g |
| Výška s očkem: | 20 mm |
| Výška bez očka: | 13 mm |
| Šířka: | 15 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
9 163 Kč
–15 %
LLV98-GP060Y
SALECODE:LILI5:5:%
5 068 Kč
–15 %
LLV98-GP038Y
SALECODE:LILI5:5:%
7 148 Kč
–15 %
Zlatý přívěsek z kombinovaného zlata se zirkony srdce LLV66-GP159Y
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
6 075 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
6 498 Kč
–15 %
LLV98-GP071Y
SALECODE:LILI5:5:%
10 656 Kč
–20 %
LLV11-GP073W
SALECODE:LILI5:5:%
5 329 Kč
–15 %
LLV98-GP055Y
SALECODE:LILI5:5:%
8 968 Kč
–15 %
LLV98-GP064Y
SALECODE:LILI5:5:%
3 379 Kč
–10 %
LLV98-GP039W
SALECODE:LILI5:5:%
7 343 Kč
–15 %
LLV11-GP031W
SALECODE:LILI5:5:%
8 643 Kč
–15 %
LLV98-GP063W
SALECODE:LILI5:5:%
9 163 Kč
–15 %
LLV98-GP077W
SALECODE:LILI5:5:%
8 838 Kč
–15 %
LLV98-GP065Y
SALECODE:LILI5:5:%
7 017 Kč
–15 %
LLV98-GP058Y
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)