Zlatý přívěsek z kombinovaného zlata strom života LLV66-GP166WY
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Půvabný celozlatý přívěsek ve tvaru stromu života, který je vyrobený z kombinovaného 14kt zlata. Povrch přívěsku je hladký s lesklou povrchovou úpravou a je tvořený šestnácti lístečky z bílého zlata, které mají tvar srdíček. Díky tomu se odlišuje od klasických tvarů a vytváří tak svůj neobvyklý a oslnivý styl. Strom života je univerzální symbol stvoření a nesmrtelnosti. Je spojován s životodárným a ochraňujícím vesmírem, z něhož přichází bohatství života.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky strom života |
|---|---|
| Barva zlata: | Kombinovaná |
| Motiv: | Strom života |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,24 g |
| Výška s očkem: | 21 mm |
| Výška bez očka: | 16 mm |
| Šířka: | 16 mm |
| Tloušťka: | 1,5 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
13 853 Kč
–20 %
LLV31-GP038Y
SALECODE:LILI5:5:%
8 577 Kč
–15 %
LLV31-GP001W
SALECODE:LILI5:5:%
10 721 Kč
–20 %
LLV31-GP037
SALECODE:LILI5:5:%
13 167 Kč
–20 %
Zlatý přívěsek Strom života LLV06-GP016
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
10 533 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
8 448 Kč
–15 %
LLV06-GP140
SALECODE:LILI5:5:%
5 913 Kč
–15 %
Celozlatý přívěsek strom života LLV46-GP106Y
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 026 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
8 642 Kč
–15 %
LLV98-GP113Y
SALECODE:LILI5:5:%
6 109 Kč
–15 %
LLV31-GP002W
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)