Zlatý přívěsek Strom života LLV06-GP016
Detailní popis produktu
Tento kouzelný přívěsek Vás jistě okouzlí nejen svým úchvatným designem, ale i moderní kombinací bílého, žlutého a růžového 14kt zlata. Přívěsek je zhotovený ve tvaru stromu života, který je umístěný v kruhovém rámu. U kořenu stromu života se nachází pět třešňových kvítků. Třešňový květ symbolizuje romantiku, lásku a naději. Tímto jemným přívěskem jistě potěšíte každou ženu i dívku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Kombinovaná |
| Motiv: | Strom života |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 2,11 g |
| Výška s očkem: | 26 mm |
| Výška bez očka: | 20 mm |
| Šířka: | 20 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Vnitřní rozměr očka (š x v): | 3 mm x 3,5 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)