Zlatý přívěsek pergamen LLV31-GP056
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Elegantní zlatý přívěsek ve tvaru pergamenu je originálním šperkem s nádechem historie. Vyrobený ze žlutého 14kt zlata ve vysokém lesku zaujme svým hladkým povrchem a tvarováním, které věrně napodobuje starý pergamen se srolovanými konci.
Realistický vzhled zlatého šperku dává prostor pro vlastní význam – může symbolizovat životní příběh, důležité poselství nebo osobní milník. Tento elegantní kousek se hodí jako dárek s hlubším významem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Pergamen |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské, Unisex |
| Orientační hmotnost: | 0,85 g |
| Výška s očkem: | 25 mm |
| Výška bez očka: | 19,7 mm |
| Šířka: | 13,8 mm |
| Tloušťka: | 1 mm |
| Vnitřní rozměry očka (š x v): | 3,5 mm x 5,6 mm |
SALECODE:LILI5:5:%
3 639 Kč
–10 %
LLV66-SGP009YRTP
SALECODE:LILI5:5:%
2 729 Kč
–10 %
LLV31-GP028W
SALECODE:LILI5:5:%
4 938 Kč
–10 %
LLV11-SGP003YRSF
SALECODE:LILI5:5:%
10 526 Kč
–20 %
LLV11-GP059Y
SALECODE:LILI5:5:%
13 229 Kč
–20 %
LLV22-GP000BT
SALECODE:LILI5:5:%
4 353 Kč
–10 %
LLV98-GP119Y
SALECODE:LILI5:5:%
4 354 Kč
–10 %
LLV98-GP119W
SALECODE:LILI5:5:%
5 198 Kč
–15 %
LLV11-WOYP-001/3
SALECODE:LILI5:5:%
4 549 Kč
–10 %
Zlatý přívěsek s barevným a čirými zirkony LLV66-SGP006YOR
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 094 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
3 573 Kč
–10 %
LLV66-SGP008YRS
SALECODE:LILI5:5:%
5 003 Kč
–15 %
LLV11-GP100-W
SALECODE:LILI5:5:%
10 527 Kč
–20 %
Přívěsek korunka se zirkony, růžové zlato LLV11-GP059R
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8 421 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)