Přívěsek z bílého zlata s opalitem a zirkony LLV66-WOWP-001
Související produkty
SALECODE:LILI5:5:%
12 248 Kč
–20 %
LV59-GCH020/55Y
Detailní popis produktu
Okouzlující přívěsek v bílém 14kt zlatě si zamilujete na první pohled! Jeho střed tvoří opalit a okraje jsou posázené třpytivými zirkony, které opalit nádherně zvýrazní. Přívěsek můžete doplnit také o prsten a náušnice, s kterými získáte nadčasovou soupravu vhodnou jak pro všední den, tak pro výjimečnou událost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá), Opalit |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 0,56 g |
| Výška s očkem: | 14 mm |
| Výška bez očka: | 7,5 mm |
| Šířka: | 7,5 mm |
| Průměr opálu: | 4,5 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
SALECODE:LILI5:5:%
4 548 Kč
–10 %
LLV66-SGP010YOTP
SALECODE:LILI5:5:%
6 823 Kč
–15 %
LLV11-WOWP-003/2
SALECODE:LILI5:5:%
5 004 Kč
–15 %
LLV11-SGP001YDTP
SALECODE:LILI5:5:%
7 148 Kč
–15 %
LLV82-GP016W
SALECODE:LILI5:5:%
5 654 Kč
–15 %
LLV11-WOWP-002/3
SALECODE:LILI5:5:%
4 484 Kč
–10 %
LLV66-SGP010WOTP
SALECODE:LILI5:5:%
6 953 Kč
–15 %
LLV11-WOYP-003/2
SALECODE:LILI5:5:%
5 654 Kč
–15 %
LLV31-GP025W
SALECODE:LILI5:5:%
10 526 Kč
–20 %
LLV11-GP059Y
SALECODE:LILI5:5:%
10 527 Kč
–20 %
Přívěsek korunka se zirkony, růžové zlato LLV11-GP059R
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
8 421 Kč
SALECODE:LILI5:5:%
2 729 Kč
–10 %
LLV31-GP028W
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)