Zlatý přívěsek z bílého zlata anděl LLV66-GP190W
Detailní popis produktu
Okouzlující přívěsek ve tvaru andělíčka, který je tvořený z bílého 14kt zlata. Celý jeho povrch je ozdobně prořezávaný s lesklou povrchovou úpravou. Střed tvoří symbolické srdce, ve kterém jsou zasazené třpytivé zirkony. Udělejte radost sobě, nebo svým blízkým tímto překrásným přívěskem, který Vás bude ochraňovat na každém kroku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté přívěsky |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá |
| Motiv: | Anděl |
| Druh kamene: | Kubická Zirkonie (čirá) |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 0,57 g |
| Výška s očkem: | 19 mm |
| Výška bez očka: | 14 mm |
| Šířka: | 9 mm |
| Tloušťka: | 1,5 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)