Ladný celozlatý prsten LLV85-GR027
Detailní popis produktu
Tento moderní prsten ze žlutého 14kt zlata se stane Vaším oblíbeným kouskem ve Vaší šperkovnici. Elegantní propletený design prstenu podtrhne Váš ženský půvab a díky vysokému lesku se prsten bude na ruce nádherně vyjímat. Hladký povrch prstenu zajišťuje pohodlné a praktické nošení. Darujte tento originální prsten, který vykouzlí úsměv na tváři.
Pokud si nejste jistí s výběrem velikosti, neváhejte se obrátit na naši poradnu nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi Vám s výběrem velikosti prstýnku poradíme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté prsteny |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Motiv: | Vlnka |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| Určeno pro: | Dámské |
| Orientační hmotnost: | 1,33 g |
| Rozměry ozdobné části vzoru (š x v): | 6 mm x 1 mm |
| Šířka spodní částí šíny: | 2 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)