Zlatý řetízek typu Singapur LLV31-GCH004
Detailní popis produktu
Řetízky typu Singapur jsou především dámskou záležitostí. Je vyroben v bílém 14kt zlatě a díky svému provedení v točitém designu bude tento šperk Váš krk zkrášlovat i bez přívěsku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté řetízky |
|---|---|
| Barva zlata: | Bílá |
| Délka řetízku: | 45 cm |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Povrchová úprava: | Lesk |
| Vzor: | Singapur |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Unisex |
| Orientační hmotnost: | 1,48 g |
| Šířka řetízku: | 1,2 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
SALECODE:KURATKO5:5:%
Vyrobeno v Itálii
Velikonoční nadílka 🐥
od 16 744 Kč –20 %
od 13 395 Kč
Bestseller
SALECODE:KURATKO5:5:%
Velikonoční nadílka 🐥
od 42 172 Kč –20 %
od 33 737 Kč
+ další
SALECODE:KURATKO5:5:%
Vyrobeno v Itálii
Velikonoční nadílka 🐥
12 169 Kč
–20 %
+ další
Bestseller
SALECODE:KURATKO5:5:%
Velikonoční nadílka 🐥
od 33 644 Kč –20 %
od 26 915 Kč
+ další
SALECODE:KURATKO5:5:%
Vyrobeno v Itálii
Velikonoční nadílka 🐥
od 13 416 Kč –20 %
od 10 732 Kč
SALECODE:KURATKO5:5:%
Velikonoční nadílka 🐥
od 30 784 Kč –20 %
od 24 627 Kč
+ další
SALECODE:KURATKO5:5:%
Velikonoční nadílka 🐥
10 773 Kč
–20 %
LLV59-GCH024/42Y
Bestseller
SALECODE:KURATKO5:5:%
Vyrobeno v Itálii
Velikonoční nadílka 🐥
od 23 400 Kč –20 %
+ další
SALECODE:KURATKO5:5:%
Vyrobeno v Itálii
Velikonoční nadílka 🐥
od 19 448 Kč –20 %
od 15 558 Kč
+ další
SALECODE:KURATKO5:5:%
Vyrobeno v Itálii
Velikonoční nadílka 🐥
od 42 744 Kč –20 %
od 34 195 Kč
+ další
Bestseller
SALECODE:KURATKO5:5:%
Vyrobeno v Itálii
Velikonoční nadílka 🐥
od 21 268 Kč –20 %
od 17 014 Kč
+ další
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
_(3)-1.png)