Zlatý řetízkový náramek LLV31-GB022
Související produkty
Detailní popis produktu
Unikátní náramek zhotovený z 14kt zlata, doplněný ozdobnými články z bílého zlata. Celý povrch náramku je v lesklém provedení a je sám o sobě velice výrazný a ozdobný. Výborně se hodí pro elegantní, ale i sportovní styly a je vhodný na každodenní nošení. Udělejte radost sobě, nebo svým blízkým tímto jedinečným šperkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náramky |
|---|---|
| Barva zlata: | Kombinovaná |
| Délka náramku: | 18 cm, 19 cm |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Pánské |
| Orientační hmotnost: | 0,82 g |
| Šířka náramku: | 1 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)