Zlatý unisex náramek, Pancer LLV31-GB013
Detailní popis produktu
Unisex odlehčený náramek typem Pancer, který je zhotovený ze žlutého 14kt zlata. Náramek je ve vysokém lesku a bude ozdobou každého nositele. Jedná se o nadčasový unisex model, který je určený pro každodenní nošení a lze jej snadno kombinovat s dalšími i výraznějšími šperky. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým tímto úžasným šperkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náramky |
|---|---|
| Barva zlata: | Žlutá |
| Délka náramku: | 18 cm, 19 cm, 21 cm, 22 cm |
| Druh kamene: | Bez kamene |
| Ryzost: | 14 kt 585/1000 |
| Materiál: | Zlato |
| ? Určeno pro: | Dámské, Pánské |
| Orientační hmotnost: | 1,42 g - 1,80 g |
| Šířka náramku: | 4 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
_(3)-1.png)